Kurumsal
57
Yıllık Deneyim
KURUMSAL
HAKKIMIZDA

1965 yılından beri gerçekleştirdiği konut projeleriyle binlerce aileyi daire sahibi yaparak hayallerine kavuşturan Aydoğan İnşaat; Çanakkale inşaat sektörünün en deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biridir.

1965 yılının başlarında inşaat sektöründe ilk temeli İstanbul’da atan Aydoğan, 1980 yılından sonra projeleri ve çalışmalarını şu anda bulunduğu Çanakkale ve ilçelerinde devam ettirmiştir.

1990’lı yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Aydoğan, 2000’li yıllardan itibaren her kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

Feyzullah Aydoğan’ın kuruculuğunu yaptığı inşaat şirketi bugün akaryakıttan otomotive, sigortacılıktan, turizme pek çok alanda faaliyet gösteren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.

Aydoğan İnşaat, odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını köklü geçmişinden aldığı güç ile harmanlamıştır.

DOĞAL HAYATTA MÜKEMMEL KONFOR
Doğal hayatı modern konfor ile buluşturan Aydoğan İnşaat, “kent insanının doğal hayatta yaşama isteğini” en modern şekilde karşılamak için daha büyük projelere hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Feyzullah Aydoğan’ın kuruculuğunu yaptığı inşaat şirketi bugün akaryakıttan otomotive, sigortacılıktan, turizme pek çok alanda faaliyet gösteren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür. Aydoğan İnşaat, odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını köklü geçmişinden aldığı güç ile harmanlamıştır.
   DOĞAL HAYATTA MÜKEMMEL KONFOR
YORUMLAR
Geniş daireleri ve havuzu ile gayet yaşanılası bir site.
Tayfun U.
Yorum
Çanakkale'de oturmaya değer bir site..
Firuz K.
Yorum
Vizyonumuz & Misyonumuz
Vizyonumuz & Misyonumuz
Vizyonumuz
Misyonumuz
Değerlerimiz
İnsana saygı, bir firma için sadece çalışanları ve müşterileri için değil, aynı zamanda şirketin imajı ve itibarı için de önemlidir. İnsana saygı göstermeyen bir firma, müşterilerin güvenini kaybedebilir ve işletmenin başarısını olumsuz etkileyebilir.
İnsan odaklı düşünme, insanların ihtiyaçlarını, beklentilerini ve amaçlarını öncelikli olarak dikkate alan bir yaklaşımı ifade eder. Bu yaklaşım, insanların gereksinimleri, istekleri ve mutluluklarını öncelikli tutan bir perspektif sunar ve bu doğrultuda karar verme ve uygulama yapma sürecine odaklanır.
Tüm paydaşların memnuniyeti, bir işletmenin tüm müşterileri, çalışanları, yatırımcıları, tedarikçileri ve toplumun memnuniyetini ifade eder. Bu, bir işletmenin uzun vadeli başarısı için önemli bir faktördür, çünkü memnun paydaşlar, işletmeyi destekler ve büyürken onlarla birlikte büyüyebilir.
Topluma katkı sağlamak, bir işletmenin sosyal veya çevresel sorumluluğunu yerine getirmesi anlamına gelir. Bu, bir işletmenin toplumun ihtiyaçlarını dikkate alarak, onların hayatını kolaylaştıran veya iyileştiren projeler üzerinde çalışmasıdır.
Sürekli gelişim, bir işletmenin veya bir kişinin kendini sürekli olarak iyileştirmesi, daha iyi hale gelmesi ve gelişmesidir. Bu, kendine ve işine yönelik olarak sürekli öğrenme, araştırma ve uygulama yapma anlamına gelir.
Şeffaflık, bir işletmenin veya bir organizasyonun iç yapısı, faaliyetleri ve kararları hakkında mümkün olan en yüksek düzeyde bilgi sağlamayı amaçlamasıdır. Bu, müşterilerine, çalışanlarına, ortaklarına ve topluma karşı dürüst ve saydam olmayı içerir.
Güvenirlik, bir işletmenin veya organizasyonun verdiği sözleri yerine getirmesi, müşterilerine ve ortaklarına yapılan taahhütleri yerine getirmesi, beklentileri karşılaması ve söz verilen zaman ve kalitede hizmet sunması anlamına gelir.
Maksimum özveri, bir işletmenin veya organizasyonun çalışanlarının en iyi şekilde performans göstermelerini sağlamaya yönelik olarak verilen emeğin en yüksek düzeyde olmasıdır.
Vizyonumuz & Misyonumuz