Kalite Politikası
Kalite Politikası
Kalite Politikası
Kaliteli Hizmetimiz İle Sizin İçin Yıllardır “Güven” İnşa Ediyoruz.

Aydoğan İnşaat olarak 57 yıllık sektörel tecrübemizle güvenilir olmak, müşteri memnuniyetine uygun projeler gerçekleştirmek ve verimli çalışmak gibi konulara büyük önem veriyoruz. Hayata geçirdiğimiz her projede yenilikçi ve zamanının ötesinde işlere imza attık. Kazandığımız saygınlık ve prestijle, hem kazandığımız güvenin hem de kaliteyi yaşanılabilir kılmanın gururunu yaşıyoruz.

Her koşulda 1 numara olma hedefimiz ve müşteri memnuniyetini iyileştirme stratejimiz ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun bir kalite politikasıyla hareket ediyoruz.

Kalite politikamızı oluştururken müşteri memnuniyetinin yanı sıra, toplumsal sorumluluk bilincine de büyük önem veriyoruz. Bunu yaparken de sürdürülebilir bir yaşam için topluma faydalı olmayı ve iş faaliyetlerinin çevreye olumsuz etkilerini minimum seviyede indirgemeyi amaçlıyoruz.

Müşteri ve çalışan beklentileri arasında kurduğumuz kusursuz denge ile kalite standartlarımızı sürekli yükseltmeyi hedeflerken, bu ilkeler doğrultusunda Kalite Politikamızı en etkin şekilde uygulamaya gayret gösteriyoruz.
Projelerimiz Referansımızdır…
Ekibe katılmak için Aydoğan'da Kariyer linkteki formu doldurarak ekibe katılma fırsatınız yakalabilirsiniz.